Szanowni Rodzice/Opiekunowie prawni w zawiązku z pandemią koronowirusa COVID-19 i wprowadzonymi Procedurami Dyrektora Zespołu Szkół Nr 26 w celu zminimalizowania zagrożenia zarażeniem się koronawirusem uległy zasady poruszania się po terenie Zespołu Szkół Nr 26 oraz składania dokumentów w związku z podpisaniem umów na bilety MZK. Osoby chcące zawrzeć umowę na bilety MZK proszone są o składanie wniosku wraz z załącznikami w kopercie z opisem – „UMOWA MZK – imię i nazwisko, nr. telefonu ”. Komplet dokumentów musi zawierać:

• Wniosek – oświadczenie
    (do pobrania tutaj: WNIOSEK)
  • Kserokopię Orzeczenia o potrzebie kształcenia
  • Kserokopię Orzeczenia o niepełnosprawności.

Opisaną kopertę proszę składać u osoby dozorującej lub wrzucać do urny wystawionej przy wejściu do  budynku szkoły od strony parkingu. OBOWIĄZUJE ZAKAZ PORUSZANIA SIĘ PO BUDYNKU ZESPOŁU SZKÓŁ NR 26. Zgodnie z procedurami dokumenty papierowe muszą przebyć 48 - godzinną kwarantannę zanim trafią do sekretariatu. O terminie odbioru będziecie Państwo powiadomieni telefoniczne. Odbioru dokonujemy w wejściu szkoły. Nie wchodzimy do budynku Zespołu Szkół Nr 26.