Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Przyjaciele Szkoły!

Pragniemy podzielić się z Wami wspaniałymi wiadomościami. Jesteśmy ogromnie dumni i szczęśliwi z powodu osiągniętych przez Szkołę Przysposabiającą do Pracy Nr 26 im ks. prof. Józefa Tischnera doskonałych wyników ewaluacji zewnętrznej problemowej, która odbyła się w naszej szkole w dniach 18-21.02.2019r. Badanie dotyczyło trzech obszarów funkcjonowania szkoły: dostosowanie podstawy programowej, aktywności uczniów oraz współpracy szkoły ze środowiskiem lokalnym. Panie wizytator Danuta Brzózka-Ciechanowska i Danuta Lauks z Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy  po analizie dokumentacji, obserwacji szeregu zajęć i rozmowach z rodzicami, uczniami i nauczycielami stwierdziły, że bardzo dobrze organizujemy proces kształcenia, przyczyniamy  się do coraz większej aktywności naszych uczniów i prowadzimy z sukcesem współpracę  ze środowiskiem lokalnym i naszymi partnerami. Ogromne gratulacje dla wszystkich nauczycieli. Dziękujemy za zaangażowanie i codzienny trud!

Dyrektor Marek Fuerst

Wicedyrektor Maja Niewiadomska