Szanowni Państwo!
Dobiegają końca ferie zimowe i od poniedziałku 31 stycznia 2022 cały Zespół Szkół Nr 26 w Toruniu wraca do pracy stacjonarnej. Na podstawie obowiązujących przepisów dyrektor szkoły specjalnej ma prawo zadecydować o formie realizacji zajęć- podjąłem decyzję o pracy stacjonarnej naszych szkół. Aby było to możliwe jak najdłużej, w związku z sytuacja pandemiczną w kraju, przypominam o obowiązujących procedurach mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa Covid-19 na terenie placówek oświatowych. Proszę, aby dzieci, uczniowie i uczestnicy zajęć byli przyprowadzani do szkoły tylko i wyłącznie bez objawów jakichkolwiek infekcji czyli:
· kataru,
· kaszlu,
· kichania,
· gorączki,
· ogólnego osłabienia i złego samopoczucia
· oraz innych objawów sugerujących zły stan zdrowia.
W przypadku stwierdzenia któregoś z tych objawów dziecko/uczeń/uczestnik zajęć będzie oczekiwał na szybkie odebranie przez rodzica. Prosimy o czujność, odpowiedzialność i szacunek dla innych dzieci, rodziców i pracowników szkoły. Mamy nadzieję, że nasze wspólne działania pozwolą na jak najdłuższą naukę stacjonarną w naszej szkole.
Z poważaniem,
Marek Fuerst