Zakończyliśmy kompletowanie wyposażenia zakupionego z pozostałych 40% środków z Programu Laboratoria Przyszłości. Jest to rządowy Program, dzięki któremu możliwe jest kształcenie umiejętności praktycznych naszych uczniów.

Zakupiony sprzęt pozwolił nam zmodernizować pracownię gospodarstwa domowego. Pozyskaliśmy energooszczędną lodówkę, dwie kuchenki elektryczne z płytami indukcyjnymi, robot wielofunkcyjny, opiekacze z wymiennymi wkładkami, zestawy garnków, noży, patelnie, a także deski do krojenia, stolnice, sita oraz deskę do prasowania i żelazko parowe.

Zakupione sprzęty będą wykorzystywane podczas zajęć rozwijających kreatywność, zajęć pozalekcyjnych oraz podczas wszelkich form rozwijających kompetencje przyszłości.

Szkoła posiada również drukarkę 3D, podstawowe wyposażenie wymagane w szkołach od września tego roku szkolnego.

Logo Laboratoria Przyszłości